Det er jo nett dette som er gjort i dette tilfelle "rapportert" for ca ei veke sidan, så skal de prøva og informera oss om at slik gjer ein/skall me gjera.
Så slettar de profilen....i dette tilfellet har de ikkje gjort det..
Då er det lurast å leggja seg flat og beklaga...det står det respekt av..ikkje når de gjer det på denne måten.
Hei igjen!
Vi kan dessverre ikke se at vi har mottatt noe varsel på denne profilen for ca en uke siden. Beklager selvsagt dersom et varsel til oss ikke har kommet frem.
Når vi mottar et nytt varsel blir profilen i de aller fleste tilfeller undersøkt grundig samme dag. Om profilen så skulle bli utestengt vil ikke vedkommende kunne registrere seg på nytt med samme mobilnummer. Dette for å forhindre uønskede å komme tilbake etter at profilen er tatt bort.
Vennlig hilsen
SeniorDate